O nas

Kancelaria Zemła to przede wszystkim profesjonalizm, odwaga i indywidualne podejście do każdej sprawy. Nasza praca to nie tylko zwykłe świadczenie usług – zapewniamy także opiekę i wsparcie prawne. Zajmujemy się prawem farmaceutycznym, kosmetycznym, nowych technologii oraz obsługą prawną firm od A do Z.

Doświadczenie wyniesione z dotychczasowej współpracy oraz wiedza nabyta w ramach gruntownej edukacji, a przede wszystkim zaangażowanie i rzetelne podejście do tematu, sprawiają, że jesteśmy gotowi sprostać wszystkim wyzwaniom natury prawnej.

Rzetelność jest miarą naszych działań.

Zespół

Kancelaria Zemła to zespół ekspertów specjalizujących się w sprawach trudnych i nietypowych. Bogate i szerokie doświadczenie naszych mecenasów gwarantuje kompleksową współpracę  na różnych gałęziach prawa. Zajmujemy się prawem kosmetycznym i farmaceutycznym. Podejmujemy się spraw dotyczących prawa nowych technologii oraz gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną firm. Będziemy z Tobą od początku Twojej działalności. Dbając o prawidłowości w dokumentacji i  czuwając nad właściwym przebiegiem Twoich spraw.

Mecanas

Paulina Poszytek-Zemła

Od 2010 roku zajmuję się prawem farmaceutycznym i kosmetycznym. Ściśle współpracuję z producentami kosmetyków oraz produktów leczniczych. Zapewniam pomoc prawną w tworzeniu umów, statusów i rejestracji spółek. Dbam o profesjonalną obsługę prawną firm. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam zaczynając od obsługi spółek prawa handlowego.

Mecenas

Krzysztof Ossowski

Od 2007 roku świadczę pomoc prawną. Doświadczenie zawodowe zdobywałem obsługując spółki z branży hazardowej, brokera ubezpieczeniowego oraz zakładu ubezpieczeń. Udzielam wsparcia branżom IT startującym w zamówieniach publicznych. Od 2012 roku specjalizuję się w prawie dotyczącym nowych technologii, obsługując procesy zarówno cywilne jak i karne.

Mecenas

Karolina Pieczykolant

Specjalizuję się w prawie biznesowym. Jestem głównym doradcą indywidualnych klientów biznesowych. Posiadam bogate doświadczenie w analizie umów franczyzowych. Zajmuje się również prawem kosmetycznym. 

Mecenas

Marcin Czwakiel

Specjalizuję się w prawie karnym. Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie. Zajmuję się również prawem biznesowym, ze szczególnym naciskiem na sprawy dotyczące czynów nieuczciwej konkurencji.

Partner Zarządzający

Paweł Zemła

Od 2006r. do 2012r. działałem czynnie w branży farmaceutycznej, jako manager jednej z największych polskich firm farmaceutycznych w grupie ADAMED. Jestem doradcą w zakresie patentowania produktów leczniczych, prowadzenia badań klinicznych oraz w zakresie prawnych regulacji reklamy produktów leczniczych. W latach 2000-2006 odpowiadałem za przygotowanie zamówień publicznych w placówkach służby zdrowia. 

Prawnik

Magdalena Burdelak

Zajmuję się koordynowaniem prac związanych z dochodzeniem wierzytelności naszych klientów.

Dlaczego nasza Kancelaria?

Dogłębnie analizujemy potrzeby klienta, załatwiając każdą sprawę przy uwzględnieniu jej okoliczności faktycznych. Staramy się dostosowywać nasze działania do potrzeb klienta, aby w efekcie móc przyczynić się do jego sukcesu. Z satysfakcją obserwujemy, że wysoką jakość wsparcia i opieki prawnej, które zapewniamy wpływa na ciągły wzrost grona osób, które chce z nami współpracować.

Pracujemy tylko z biznesem.

Kancelaria Prawna Zemła

Stanisława Dubois 7/4
50-208 Wrocław

Tel:  +48 603 998 091
E-mail: biuro@kancelariazemla.pl